Vaše potřeby jsou naše starost
Slideshow
Polar Equine

Polar Equine M430

Modely pro koně

Cena:6690.00

Unikátní spojení elegantního designu, integrované GPS a technologicky vyspělých funkcí sporttestru pro jezdecký sport a další sportovní aktivity. Jedná se o další sporttester se zabudovaným GPS a nepřetržitým monitoringem pohybové aktivity (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). V terénu měří Vaši rychlost, vzdálenost i nadmořskou výšku a pomáhá nalézt cestu zpět domů. Otestuje jak kondici vašeho čtyřnohého parťáka tak i tu svou. Vám navíc nabízí možnost monitoringu délky a kvality spánku a to díky unikátnímu snímání Vaší tepové frekvence přímo ze zápěstí šesti optickými čidly na spodním krytu hodinek..

 

Funkce pro jezdecký sport
- Kódovaný přenos tepové frekvence omezující rušení při větším počtu měřených jedinců (s prislusenstvim vysilace H10)
- Měření vzdálenosti, rychlosti
- Stanovení tepové frekvence (s prislusenstvim vysilace H10)
- Zátěžové zóny pro optimální trénink na správné intenzitě (s prislusenstvim vysilace H10)
- Intervalový trénink (s prislusenstvim vysilace H10)
- Vhodný pro styk s vodou
- Týdenní a dlouhodobé statistiky
- Nezávislé stopky (99 mezičasů)
- Snadné pětitlačítkové ovládání, víceřádkový displej
- Paměť na 16 záznamů s podrobným vyhodnocením

- kompatibilní jak s koňským hrudním pásem, tak s koňskými elektrodami

Ostatní funkce:
- okamžitý tep v tep/min nebo % z TF max
- průměrný tep, maximální a minimální dosažený tep
- 5 sportovních zón libovolně definovatelných uživatelem
- jednoduché zamykání zón
- optická a zvuková výstraha při překročení zamčené zóny
- možnost naprogramovat intervalový trénink, rozdělený do několika fází
- možnost vytvářet plán tréninku
- stopky se snad neomezeným počtem mezičasů - každý mezičas kromě LAP TIME má také informace o vzdálenosti, průměrné rychlosti každého úseku. Stopky jsou dále děleny na záznam ruční a automatický například po nastaveném čase nebo vzdálenosti. Oba druhy mezičasů jsou od sebe ve výsledku měření odděleny.
- interval timer - kromě vytvořeného plánu přes internetový deník, můžete během tréninku spustit vlastní časovač - 1 nebo 2.
- textové výstrahy definované uživatelem - třeba pro změnu tempa, pitného režimu a jiné
- sportovní profily, které můžete libovolně upravovat svým potřebám a představám - například pro běh si nastavíte jiné zobrazení displejů než pro kolo, můžete mít pro každou aktivitu různé limity tepu, případně můžete používat nebo zakázat GPS
- modifikovatelný display - nastavíte si 1 až 4 rádkové zobrazení LCD na až 8 stránkách - pokud možnosti nevyčerpáte, můžete využívat třeba jen 2 stránky. Nejefektivnějším pro oko se jeví 3 řádkové zobrazení.
- pokud by vám nevyhovovalo negativné zobrazení velmi dobře čitilného vysoce kontrastního LCD, máte možnost pro režim tréninku změnit zobrazování na klasické - tedy světlý podklad a černá čislice
- Fitness test - kontrolujte vývoj vaší kondice - růst, pokles, stagnaci. K provedení testu není zapotřebí žádných speciálních dovedností - jen si lehnete, vezmete si hrudní pás a 5 minut ležíte.
- úřínos tréninku - Pro motitující zpětnou vazbu
- Test zdatnosti - hodnotí vaši maximální spotřebu kyslíku (VO2max)
- Chytré kalorie - měření kalorií a podílu tuků na vydané energii
- Běžecký index - Vypočítává se srdeční frekvence a rychlosti při běhu. Poskytne vám každodenní informace o vaší výkonnosti, a to jak aerobní kondici, tak i efektivitě běhu.
- back to start - návrat k výchozímu místu - jde o jakýsi kompas, který namísto severu ukazuje směr a vzdálenost k výchozímu místu
- možnost nastavení úsporného režimu získávání souřadnic, kromě klasického módu po 1 vteřině, lze nastavit na 60 vteřin. Tuto možnost ocení kdokoliv kdo požaduje měření vzdáleností po dlouhodobý trénink, protože se výrazně zvýši životnost baterie v rámci jednoho nabití
- kapacita záznamu společně s aktivní GPS je až 60 vteřin


Monitor denní aktivity:

- monitorování aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu (pro nonstop měření musíte mít hodinky stále na ruce, a to i v noci)
- activity Guide (průvodce aktivitou) - Doporučí vám denní cíl vaší aktivity. Ukáže různé možnosti, jak dostáhnout denního cíle.
- kroky a vzdálenost - počítá kolik kroků za den uděláte. V aplikaci FLOW se můžete podívat jakou vzdálenost jste urazili za den.
- upozornění na nedostatečnou aktivitu (textová výstraha s krátkým pípnutím v případě, že trávíte mnoho času sezením)
- Pásma aktivity - Pásma aktivity zaznamenávají vaše každodenní aktivity podle pěti úrovní intenzity: odpočinek, sezení, nízká, střední a vysoká. - Tato pásma můžete sledovat ve webové službě FLOW a aplikaci Polar Flow.
- activity Benefit (přínos aktivity) - Funkce Activity Benefit vám poskytne denní, týdenní a měsíční zpětnou vazbu. Můžete se podívat, jak si vedete, buď ve svém mobilu nebo na internetu.
- délka a kvalita spánku - Automaticky začne měřit délku vašeho spánku, jakmile ulehnete a vaše pohyby se zpomalí. Tím, že vám ukáže podíl - vydatného a neklidného spánku, vám poskytne podrobný náhled na to, jak v noci spíte, abyste viděli, zda na váš spánek působí nějaké změny ve vašem všedním životě.


Funkce hodin:

- denní čas v režimu 12/24, zobrazení digitální - číslicové nebo jako analogové ručičky
- datum
- budík - denní, Po-Pá nebo jednorázový
- osvětlení displeje na 10s nebo trvalé osvětlení během tréninku
- zámek tlačítek
- vodotěsné 30M - tedy pro plavání (tep ve vodě se z uživatele zápěstí neměří)


Konektivita :

- pro spojení s "webovou" službou FLOW, přes mikro USB kabel ve spojení s počítačem  - MAC i PC, dojde k nabíjení hodinek a zároveň k obousměrné komunikaci s vaším účtem, tedy s daty v deníku
- přes BlueTooth 4.0 - přenos dat do mobilní Polar Flow, která je nyní dostupná pro iPhone 4S či vyšší řady, a pro telefony se systémem Android 4.3 či vyšší verzí.

- Budete-li používat mobilní aplikaci, budou data přenesená do telefonu a automaticky odeslána do webové aplikace. Stejně tak, pokud data do deníku odešlete přes kabel, dostanou se vám zpět do mobilu či tabletu.
- Přesný postup jak provést instalaci, založení účtu, včetně přímých odkazů ke stažení, naleznete níže na této stránce, v přiložených odkazech.
- Notifikace, umožňuje sledování příchozích hovorů a SMS z telefonu, přenos do sportestru zajišťuje bluetooth smart. Zásadní je operační systém používaného telefonu (iOS, Android min.verze 5.0) a verze používané aplikace POLAR FLOW. Situace ohledně konektivity se mění, pro bližší informace doporučujeme tel. kontakt.


Ostatní informace:

Hmotnost 56,6g
vodotěsné 30M - tedy pro plavání (tep ve vodě však neměří)
Tloušťka 11,5 mm
Displej s vysokým rozlišením (128 x 128)
Zobrazuje text v mnoha jazycích včetně češtiny
Aktualizovatelný software
Kapacita paměti je 8MB
Životnost při zapnuté GPS je až 8 hodin, nebo 30 hod. tréninku s ekonomickým módem GPS, 24 dní monitorování aktivity
Dobíjecí baterie Li-Pol (240 mAh), nový typ baterie s vysokou životností (možnost výměny)
Snadná synchronizace přes aplikaci Polar Flow s technologií Bluetooth Smart
Přenos dat do PC, včetně počítačů značky Macintosh, přes redukční USB kabel.

Balení obsahuje:

Sporttester Polar M430 se zabudovaným GPS senzorem a optickým čidlem pro měření tepu ze zápěstí
USB kabel (pro nabíjení a přenos údajů do PC)
Návod k použití
Koňský hrudní pás

Záruční doba: 2 roky záruka

Český návod

 • Polar Equine M430 black
  Polar Equine M430 black
 • Polar Equine M430 green
  Polar Equine M430 green
 • Polar Equine M430 white
  Polar Equine M430 white
 • Polar Equine M430 orange
  Polar Equine M430 orange