Vaše potřeby jsou naše starost
Slideshow
Polar Equine

Polar Equine RS800CX GPS + USB

Modely pro koně

Cena:11200.00
Doručení do 7 dnů po obejdnání

Kompletní koňský tréninkový systém. Polar Equine RS800CX GPS Vám umožní maximální sběr informací během Vašeho tréninku. Navíc Vám poskytne údaje GPS a uloží informace o Vámi projeté trase.

Srdce Vašeho tréninku

Nezáleží ani na terénu, ani na sportovní disciplíně, které se věnujete – Polar Equine RS800CX GPS Vám přesně změří Vaší rychlost, ujetou vzdálenost a ukáže mnoho dalších údajů o Vámi ujeté trase. Dále přístroj zaznamená a vyhodnotí údaje o stavu a kondici Vašeho koně, a prozradí Vám, jak zvíře reaguje na intenzitu tréninku.

Takto získané údaje mohou být pak následně přeneseny do počítače a vyhodnoceny pomocí Softwaru Polar Protrainer 5 (kondice koně) či za pomocí programu Google EARTH (údaje o trase). Tento přístroj je ideální pro sportovní aktivity jako je endurance, cross country, military, rovinové závody či steeplechase.


Bezdrátové měření srdečního tepu, nadmořské výšky, rychlosti a údajů o trase

Polar Equine RS800CX GPS je sestrojen tak, aby Vám pomohl zlepšit výkon a kondici koně a to tou nejoptimálnější cestou. Přístroj Vám pomůže efektivně naplánovat, monitorovat a následně analyzovat veškerá tréninková data. Budete schopní změřit, zaznamenat a porovnat srdeční tep zvířete v závislosti na nadmořské výšce, ujetých kilometrech či rychlosti. Porovnávání těchto údajů Vám dopomůže k lepšímu pochopení kondice koně a k optimálnímu upravení jeho pracovní zátěže. Na základně těchto údajů je pak již sestavení efektivního tréninkového plánu opravdu snadné.


Rychlost a mapování průběhu Vaši cesty s GPS senzorem

Polar Equine RS800CX GPS je zkombinován se senzorem GPS. Po projetí Vaší trasy je pak možné analyzovat naměřené informace o trati a zvířeti v počítači za pomocí softwaru Google Earth. Projetá trasa se Vám objeví na mapě. Údaje o srdeční frekvenci Vašeho koně při tréninku/jízdě/soutěži se na mapě objeví pomocí rozdílných barev v závislosti na intenzitě zátěže – např. zelená barva označuje nízkou zátěž, červená barva označuje vysokou zátěž.Kompletní koňský tréninkový systém. Polar Equine RS800CX GPS Vám umožní maximální sběr informací během Vašeho tréninku. Navíc Vám měřič poskytne údaje GPS a uloží informace o Vámi projeté trase.

Srdce Vašeho tréninku

Nezáleží ani na terénu, ani na sportovní disciplíně, které se věnujete – Polar Equine RS800CX GPS Vám přesně změří Vaší rychlost, ujetou vzdálenost a prozradí mnoho dalších údajů o Vámi ujeté trase. Dále přístroj zaznamená a vyhodnotí údaje o stavu a kondici Vašeho koně, a prozradí Vám, jak zvíře reaguje na intenzitu tréninku.

Takto získané údaje mohou být pak následně přeneseny do počítače a vyhodnoceny pomocí Softwaru Polar Protrainer 5 (kondice koně) či za pomocí programu Google EARTH (údaje o trase). Tento přístroj je ideální pro sportovní aktivity jako je endurance, cross country, military, rovinové závody či steeplechase.

Bezdrátové měření srdečního tepu, nadmořské výšky, rychlosti a údajů o trase

Polar – Equine RS800CX GPS je sestrojen tak, aby Vám pomohl zlepšit výkon a kondici koně a to tou nejoptimálnější cestou. Přístroj Vám pomůže efektivně naplánovat, monitorovat a následně analyzovat veškerá tréninková data. Budete schopní změřit a zaznamenat a porovnat srdeční tep zvířete v závislosti na nadmořské výšce, ujetých kilometrech či rychlosti. Porovnávání těchto údajů Vám dopomůže k lepšímu pochopení kondice koně a k optimálnímu upravení jeho pracovní zátěže. Na základně těchto údajů je pak již sestavení efektivního tréninkového plánu opravdu snadné.

Rychlost a mapování průběhu Vaši cesty s GPS senzorem

Polar Equine RS800CX GPS je zkombinován se senzorem GPS. Po projetí Vaší trasy je pak možné analyzovat naměřené informace o trati a zvířeti v počítači za pomocí softwaru Google Earth. Projetá trasa se Vám objeví na mapě. Údaje o srdeční frekvenci Vašeho koně při tréninku/jízdě/soutěži se na mapě objeví pomocí rozdílných barev v závislosti na intenzitě zátěže – např. zelená barva označuje malou zátěž, červená barva označuje velkou zátěž.

 

Seznam základních funkcí:

- b
ezdrátové měření TF s přesností EKG

- hlídání
limitů zóny TF (zvukový a vizuální alarm)

- ruční nastavení zóny TF (tepy/%/% z rezervy)

- automatické stanovení zóny TF (tepy/%/% z rezervy)

- test kondice (%)

- OwnCode – kódovaný přenos signálu W.I.N.D.

- OwnOptimizer – ortostatiscký test přetrénování

- OwnZone – nejpřesnější vlastní zóna tepové frekvence

- zátěžové zóny

Měření a záznam

- grafické znázornění nastavené zóny

- intervalový trénink (vytvoření vlastní šablony pro měření)

- maximální počet mezičasů: 99

- aktuální pozice v zóně TF

- zámek aktuální zátěžové zóny pro zbytek cvičení

Ukládání do paměti

- záznamový (ukládací) interval: lze nastavit 1,5, 15, či 60 vteřin

- maximální počet uložených záznamů: 99

- týdenní přehledy

- dlouhodobé statistiky

Výškoměrné funkce:

- nadmořská výška a převýšení

- teplota

GPS senzor:

- vzdálenost

- sledování trasy na mapě v aplikaci Google Earth

- rychlost / tempo

- aktuální pozice v zóně rychlosti / tempa

Spojení s PC:

- přenos dat přes USB

- vyhodnocování v programu Polar ProTrainer 5

- podrobný rozbor tréninku

- tvorba na míru šitých tréninkových plánů

- tréninkový deník & mnoho dalších funkcích

- zobrazení trasy na mapě v aplikaci Google Earth

Hodinky a další funkce:

- denní čas (12 či 24 hodinový režim)

- budík, upomínky (zvukové a vizuální)

- volba ovládacího jazyka (A, N, F, Š, I)

- stopky (s mezičasy)

- datum a den v týdnu, dvě časové zóny

- podsvícení displeje

- vodotěsnost – 50m

 

 • Polar Equine RS800CX GPS
  Polar Equine RS800CX GPS
 • wearlink transmitter
  wearlink transmitter
 • Polar USB
  Polar USB
 • Polar GPS senzor G3
  Polar GPS senzor G3
 • Polar GPS senzor G3
  Polar GPS senzor G3
 • Polar ProTrainer Software
  Polar ProTrainer Software